програма "Тариф"Програма "тариф".

Тариф - програма формування тарифу на послуги з утримання будинків і
споруд та прибудинкових територій, що надаються житлово-
експлуатаційними підприємствами населенню

"Тариф" - програма призначена для розрахунку і швидкого перерахунку планованого тарифу на послуги, що надаються житлово-експлуатаційними підприємствами населенню. Розрахунки в програмі виконуються відповідно до вимог Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 (далі Порядок) та використовуючи типові норми часу для робітників і виробничого персоналу, зайнятих утриманням житлового фонду, затверджених наказом Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013  № 603.

  Розрахунок планованого тарифу по кожному будинку окремо проходить в декілька етапів:

1. Заповнення довідників - заповнюється вся довідкова інформація така як технічні характеристики будинків, константи – такі як відсоток ПДВ, мінімальна заробітна плата, відсоток планового прибутку, тарифи на послуги субпідрядників і т.д.

2. Заповнення нормативних документів. Тут заповнюються типові норми часу  норми витрат, передбачені наказом Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013  № 603, нормативи затверджені органами місцевого самоврядування (якщо такі є).

3. Розрахунок нормативної чисельності працівників для виконання потрібних робіт.

4. Підрахунок вартостей послуг, які описані в Порядку, по кожному будинку окремо.

5. Розрахунок остаточного результату. Підраховується остаточний тариф: сумуються вартості послуг по кожному будинку. Програма видає результат по кожному будинку для квартир першого поверху і квартир вище першого поверху в будинках з ліфтами.

 

Переваги програми:

1. Швидкий розрахунок, перерахунок, і коригування вартостей послуг з новими вхідними даними при чому можна вести паралельно декілька розрахунків з різними вхідними даними.

2. Зручний інтуїтивно зрозумілий Веб-інтерфейс програми який дає змогу працювати користувачам з найпримітивнішими знаннями ПК і в той же час не створює проблем з встановленням клієнтської частини програми.

3. Як кінцевий результат користування програмою ви отримуєте тарифи на послуги як по кожному будинку окремо так і середньозважений  тариф по піприємству вцілому, а також середньозважений тариф для будинків з ліфтами і без.

4. Повна прозорість ходу розрахунків - є можливість перегляду не лише вхідних і вихідних даних, а й проміжних що є дуже важливо для економістів.

5. Програма містить багато налаштувань щодо методології розрахунків що дозволяє кожному користувачеві отримати прийнятний для себе результат.

6. Ми своєчасно оновлюємо програму під вимоги діючого законодавства.

7. Разом з програмою ви отримуєте зручну технічну і методологічну підтримку де користувачі завжди можуть запитати і отримати оперативну відповідь.     Програма багатокористувацька що дозволяє швидше виконувати розрахунки, кожен користувач програми отримує особистий логін і пароль що дозволяє відстежити ким і коли був створений та відредагований документ.   До того ж програма "Тариф" має модульну архітектуру для її розробки використовувалися провідні технології світової ІТ-індустрії, ліцензія на які э безкоштовними що знижує ціну на програму для кінцевого користувача. Завдяки цьому зміни в програмі робляться дуже швидко. Є механізми постійного зв'язку (у робочі дні з 08:00 до 17:00) з розробниками програми та розробниками методології програми. Ми завжди допомогаєм нашим клієнтам у вирішенні проблем пов'язаних з роботою програми у максимально короткі строки.

Як користуватися:

Для роботи з програмою «тариф» вам потрібно мати встановленим браузер Mozilla Firefox  (https://www.mozilla.org/) памятайте також що комп`ютер на якому буде відбуватися робота з програмою повинен бути під`єднаним до мережі інтернет. Щоб почати працювати з програмою запустіть браузер, в поле адреси введіть http://tarif.mjk.lutsk.ua/, натисніть кнопку перейти. Ви потрапите на сторінку авторизації де потрібно буде ввести імя користувача та пароль (і'мя користувача demo пароль demo) і натиснути кнопку «вхід».
Далі ви потрапите на сторінку вибору доступних програм де потрібно вибрати програму «тариф остання версія» натиснувши на кнопку вхід, яка приведе вас на сторінку допомоги, якщо ні -  перевірте правильність вводу імені

користувача та паролю. Коротку відео-інструкцію до програми ви можете побачити перейшовши по посиланню.

    mjkadmin   створено 9 серпня 2012 10:14   переглядів (28360)   коментарів (0) 


Коментарі:

Гарна програма, але вже діють нові норми витрат, згідно Наказу №603 від 25.12.2021 року, введені в дію 25.02.2022 року. Чи будуть проведені зміни у програмі і коли?
    Laroza   створено 7 травня 2014 09:44
Гарна програма, але вже діють нові норми витрат, згідно Наказу №603 від 25.12.2021 року, введені в дію 25.02.2022 року. Чи будуть проведені зміни у програмі і коли?
    Laroza   створено 7 травня 2014 09:45
Написати коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Copyright © 2010 mjk.lutsk.ua. При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.mjk.lutsk.ua обовязкове.
Created by bodikkk